KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14688399

nr 1468 8399

Blandteknik, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Komposition, 42x35, yttermått inklusive ram: 60x52 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:04:33